Genç Bilge Yayıncılık

kurumsal

Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Genç Bilge Yayıncılık Düzce Üniversitesi Teknopark A.Ş.'de 2015 yılında ilk önce şahıs şirketi olarak kurulmuştur. Aradından limited şirket olarak "Genç Bilge Yayıncılık Ltd. Şti." adıyla İAU İncubation'da girişimci bir şirket olarak 17.04. 2017 tarihinde kurulmuştur. Akademik çalışmaların ticari hale getirilmesi amacıyla kurulan şirketin çalışma alanları

1.Bilgisayar programlama faaliyetleri(sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müsteriye özel yalımların kodlanması vb.) 2. Kitap yayımı (brosür, risale, ansiklopedi, vb. dahil, çocuk kitaplarının, ders kitaplarının ve yardımcı ders kitaplarının yayımlanması hariç) 3. Bilimsel, teknik, kültürel vb. dergi ve süreli yayınların yayımlanması (haftada dörtten az yayımlananlar) 4. Egitim destekleyici faaliyetler( egitim rehberlik, danısmanlık, test degerlendirme, ögrenci degisim programlarının organizasyonu, yaprak test ve soru bankası hazırlama gibi egitim destekleyen ögrenim dısı faaliyetler 5. Halk egitim merkezlerinin faaliyetleri 6. Akademik özel ders verme faaliyeti (temel, orta ve yüksekögretim düzeyinde ire bir egitim)

şeklindedir. Akademik arge çalışmaları ile faaliyetlerini destekleyecek olan şirketin bilhassa üstün/özel yetenekli öğrencilerin eğitimleri ile ilgili yazılım geliştirme, ölçek hazırlama, öğrenci, öğretmen ve aile eğitimleri, kurum ve aile danışmanlıkları şeklinde hizmet verecektir. İstanbul gibi dünyanın önemli eğitim, ticaret, kültür merkezlerinden birinde kurulan şirketin uluslararasılaşma hedefleri de bulunmaktadır. 2023 hedefleri arasında ürettiği ürünlerin birçok ülkede satışını hedeflemektedir. Uzman ekibiyle ülkemiz eğitim sektöründe en kısa sürede belirgin olarak yerini almayı hedefleyen şirketin kurucu müdürlüğünü Doç.Dr. Hasan Said TORTOP yapmaktadır.

Genç Bilge Yayıncılık