Genç Bilge Yayıncılık

Genç Bilge Yayıncılık

 EgitimNoktam / 


Amacımız

Egitimnoktam.com Türkiye’de ve Dünya’da eğitimin bireyselleşmesi bağlamında çok önemli bir hizmeti sizlere sunmak üzere oluşturulmuştur. Uzman ve deneyimli ekibiyle birlikte eğitmen kalite kontrol sistemi 7/24 izlemelerini yapmaktadır. Canlı ve dinamik yapısı kendini devamlı geliştiren özellikleri ile eğitimde nokta atışı yapmaya hazır olun…

 

Misyon ve Vizyon

 Bu sistem aracılığı ile en kaliteli eğitimci ile en iyi öğrenciyi buluşturmak amaçlanmaktadır. Doğru noktaya atış ile zaman, mekan ve ekonomik giderlerin doğuracağı zararlarının minimize edilmesi egitimnoktam.com ekibinin görevleridir. Selektif inovatif eğitim çözümlerinde en ileride olmak vizyonumuzdur.

EğitimNoktam, eğitim ihtiyaçlarında selektif inovatif çözümler sunan bir servistir. Devamlı ve dinamik Eğitmen Kalite Rating Sistemi ile müşterilerinin doğru noktada yer almasına yardımcıdır. Eğitimin tüm paydaşlarına gelişimci bir anlayışla Destekleyici Ürünler sunar. Güven ortamının sağlanmasında, dinamik ve sürekli gelişen Denetleyici Mekanizmalar kullanılır. Uzman ekibiyle AR-GE Çalışmaları’nı titizlikle yürüten bir platformdur. Bu platform; egitimnoktam.com ekibinin değerlendirmesinden ve eğitimlerinden geçmiş Uzman Eğitim Kadrosu ile çocuğunuza ya da kendiniza doğru eşleşme imkanı sunar. Birebir ya da uzaktan eğitim yoluyla eğitimsel ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Yetenek gelişiminde, doğru yönlenme için platformda bilgi ve deneyim kazanabilirsiniz.

EN Ekibi

  Faaliyetlerimiz