Genç Bilge Yayıncılık

Genç Bilge Yayıncılık

 Girişimcilik ve Inovasyon Becerisi Etkinlik Kitabı

Girişimcilik ve Inovasyon Becerisi Etkinlik Kitabı

012

Girişimcilik ve inovasyon becerisi, çocukluk döneminde kazanılması gereken önemli becerilerden biridir. Şu an okullarımızda yer almayan bu beceri, geleceğin en önemli becerileri arasında olacaktır. Sizler bu becerinin kazanılması için eğlenceli ve zevkli bir serüveni bu kitapta bulacaksınız. Hem eğlenecek hem de arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle güzel vakit geçireceksiniz. Bir çok modülden oluşan bu kitabımızı beğeneceğinizi umuyoruz.
 
YEGEFEM Modeli Kitap Serisinin 4. Kitabı olan kitabımız, 14 modülden oluşmaktadır. Bu modüller eğitimcilere ve ailelere bu girişimcilik ve inovasyon becerisinin kazandırılmasında aşamalılık, zorluk-karmaşıklık, akıcılık, uygulanabilirlik, gerçek hayatla ilişkililik ilkelerine bağlı olarak hazırlanmıştır. Bu modüller; Ürün Ortaya Koyma, Asansör Konuşması Yapma, Logo Tasarlama, Satış Stratejisi Geliştirme, Güçlü Yön-Zayıf Yön Fırsatlar- Tehditler Analizi Yapma (SWOT Analizi), Ekip Oluşturma, Satış Analizi Yapma, Korsan Analizi Hazine Avı Oyunu, Korsan Analizi: İlgilenenleri Belirleme, Korsan Analizi: Satın Alanları Belirleme, Korsan Analizi: Kazanç Hesaplama, Korsan Analizi: Geri Gelme, Korsan Analizi: Tavsiyede Bulunanları Belirleme, Girişimcilik Hikayeleri şeklindedir.
 
Kitap sadece Türkiye’de değil dünyada da girişimcilik ve inovasyon eğitiminin okulöncesine adapte dilmesi açısından bir ilki başlatmıştır. Bu alanın gelişmesine bu açıdan öncülük edeceği açıktır. Birçok eğitmene bu kitap ile eğitimler düzenlenmeye başlayacağına şüphemiz yoktur. Çünkü günümüz ve gelecekte; kağıt-kalem etkinlikleri, hikaye tamamlama gibi modası geçmiş etkinliklerin gerçek hayatla ilişkisi bulunmadığı ve etkisinin azlığı nedeniyle terk edilmesini göreceğiz. Kendim de Genç Bilge Yayıncılık adıyla başladığım girişimcilik serüveninde aldığım eğitimleri, edindiğim deneyimleri bir eğitimci, pedagog ve akademisyen gözüyle sizlere sunmaya çalıştım. Umarım başarılı olur ve olumlu yorumlar alır. Eleştirileri de bize gencbilgeyayincilik@gmail.com emailinden ulaştırabilirsiniz. Bu bizim kitabımızı ve alanı geliştirmemize önemli destek olacaktır.
 
Çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında YEGEFEM Modeli Kitap Serileri okulöncesinde çok farklı bir yaklaşımla yenilik getirmek için yayınlarına devam edecektir. İyi okumalar ve eğlenceli eğitimler dileriz.
 
Şubat, 2020
Doç.Dr. Hasan Said TORTOP
Üstün/özel Yetenekliler Uzmanı

 

Not: Bu fiyat 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

250,00  250,00  

Miktar

 Faaliyetlerimiz